Červený trpaslík


Červený trpaslík - Epizody - Scénáře - Posádka - Herci - Dabing - Ze zákulisí - Hnidopich - Náboženství - Vesmír - Direktivy - Havárky - Nadávky - Postřehy - Texty - Hudba - Mobil - Kostýmy - Dodatky - Sex - Kuchařka - Filmotéka - Slovník - Kalendář - Obrázky - Film - Quiz - Fantazie - NSFAQ - Vzkazy - Srazy - Download - Merchandising - Kontakty - Diskuse - Facebook
Dnes je 12.07.2024

Naše tipy
Přidejte si nás do položky Oblíbené.

Relaxační folie

Informace
Vzkazy
14863
NSFAQ
1354
Quiz
6

Facebook

Sponzoring

Slovník

A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Žpísmeno CH

Chameleonský virus: Virus, schopný zničit celou strukturu lodí. Vůči němu je odolné pouze sklo. Protilátku na něj je možné získat v zrcadlovém vesmíru.(52.Jenom sympaťáci...)

CHEN: Listerův kamarád na Červeném trpaslíku. Zahynul při nukleární nehodě a byl znovu vzkříšen nanoboty. Pracoval v kuchyni a byl stále namol.(1.Konec)

CHICAGO HOPE: (1994) Americký televizní seriál z nemocničního prostředí. Lister viděl všechny díly, což ho téměř kvalifikovalo do funkce lodního chirurga.(19.Kamila)

Chip svědomí: Část Krytonova softwaru, která ho nutila dodržovat normy chování.(37.Pekelně ostrý výlet)

CHRISTIEOVÁ Agatha: (1890-1976) Britská spisovatelka, autorka více než 70 detektivních novel. Její díla dala vzniknout dvěma známým postavám detektivů - slečně Marpleové a Hercule Poirotovi. Holly si nechal vymazat všechny její knihy z databáze, aby je mohl číst znovu.(5.Sebevědomí a mindrák)

Chutney: [čti čatní] Silně aromatická, pikantní zavařenina ze zeleniny nebo ovoce. Používá se jako příloha k masu nebo jako bakteriologická zbraň.(9.Díky za tu vzpomínku)

Chytré boty: Boty s umělou inteligencí, které si koupil Petersen. I když byl opilý, boty ho vždy přivedly domů. Jednou v Oslu ho ale podrazily a na druhý den se probudil v Barmě. Ty boty pak nudilo chodit jenom z hospody každý večer. Prostě chtěly vidět kus světa. Nemohl se jich potom vůbec zbavit. Ať je prodal komu chtěl, druhý den byly zase u něj. Pokoušel se je zamknout, ale vykoply dveře. Poslední věc, kterou udělaly bylo, že ukradly auto a spadly do řeky, protože neuměly řídit. Smutný příběh...(11.Queeg)