Červený trpaslík


Červený trpaslík - Epizody - Scénáře - Posádka - Herci - Dabing - Ze zákulisí - Hnidopich - Náboženství - Vesmír - Direktivy - Havárky - Nadávky - Postřehy - Texty - Hudba - Mobil - Kostýmy - Dodatky - Sex - Kuchařka - Filmotéka - Slovník - Kalendář - Obrázky - Film - Quiz - Fantazie - NSFAQ - Vzkazy - Srazy - Download - Merchandising - Kontakty - Diskuse - Facebook
Dnes je 20.05.2024

Herci
Annett
Barrie
Hayridge
Charles
Jules
Llewellyn
Lovett

Naše tipy
Přidejte si nás do položky Oblíbené.

Relaxační folie

Informace
Vzkazy
14863
NSFAQ
1354
Quiz
6

Facebook

Sponzoring

Hattie Hayridge

Hattie Hayridge

HATTIE HAYRIDGE

narozena 17. prosince??

Hattie Hayridge dlouho nevypadala na to, že by mohla být herečkou. Sedm let pracovala jako sekretářka a poté krátce dělala pokladní v nočním klubu Southern Comforts. Potom, co absolovovala desetidenní dramatický kurs, začala mít pocit, že by se jí mohlo zamlouvat povolání herečky. Tehdy jí také napadlo, že by jako umělecké jméno mohla používat oslovení, kterým jí kdysi říkával její přítel - Hattie.(pozn. její skutečné jméno se mi přes veškerou snahu vypátrat nepodařilo)
Stejně jako mnoho komediálních herců začala v Comedy Store a s vystupováním v televizních šou jako třeba "Paramount City" nebo "Friday Night Live", kde si jí také všimli Grant Naylor a Rob Grant, autoři "Trpaslíka".
Když si poprvé zahrála v roce 1989 v epizodě "Paralelní vesmír" ženský protějšek senilního počítače Hollyho, byla jako herečka naprosto nezkušená. Norman Lovett neměl v té chvíli ještě vůbec tušení, že hraje se ženou, která ho v příští sezóně nahradí. Role Hattie Hayridge byla však přeci jen trochu odlišná. Některé charakterové vlastnosti Hollyho na sebe od třetí série převzal Kryton a Holly už nepůsobí tak výrazně jako v prvních dvou řadách.
Přesto to bylo pro mnoho lidí, i pro Hattie Hayridge, překvapení, když vešlo ve známost, že v šesté sérii Holly vůbec nebude. Hayridge skončila v seriálu po třech velice úspěšných sériích a přestože navrátivšího se Hollyho hrál už znovu Lovett, zřejmě se objeví znovu na natáčení celovečerního filmu.

Oblíbené epizody "Červeného trpaslíka":"Trosečníci", "Bílá díra".

Filmografie 1988 - 2002:
Red Dwarf (1988-1993) (TV serie)
Lenny Goes to Town (1998) (TV serie) (hlas)
Red Dwarf (film) (2003?)