Červený trpaslík


Červený trpaslík - Epizody - Scénáře - Posádka - Herci - Dabing - Ze zákulisí - Hnidopich - Náboženství - Vesmír - Direktivy - Havárky - Nadávky - Postřehy - Texty - Hudba - Mobil - Kostýmy - Dodatky - Sex - Kuchařka - Filmotéka - Slovník - Kalendář - Obrázky - Film - Quiz - Fantazie - NSFAQ - Vzkazy - Srazy - Download - Merchandising - Kontakty - Diskuse - Facebook
Dnes je 16.07.2024

Sex
Kdo s kým
Sex ano či ne
Rady
Penis

Naše tipy
Přidejte si nás do položky Oblíbené.

Relaxační folie

Informace
Vzkazy
14863
NSFAQ
1354
Quiz
6

Facebook

Sponzoring

Jak si vyrobit penis

Jak nemáš s čím houpat, kliď se z našich doupat!


Pro ty, kteří nejsou spokojeni se svým penisem anebo dokonce žádný nemají, zde přinášíme návod, jak si ho vyrobit přesně podle představ.
Budete potřebovat: elektronovou desku, roli od toaleťáku, modelínu a límeček od pánského roláku.
Postup výroby: Na roli od toaleťáku (popř. na dvě či dokonce tři - pokud si přejete být opravdový kanec) připevníme správně vytvarovanou modelínu (tvarů je nepřeberné množství stačí si jen vybrat...). Aby vše vypadalo přirozeněji, připevníme na roli límeček od pánského roláku ve vámi zvolené barvě. Nakonec vložte do role od toaleťáku elektronovou desku a dobře ji upevněte - elektronová deska je nezbytně nutná k tomu, aby byl penis plně funkční a z vás byl pravý muž, který nikdy nemá kontrolu nad svým penisem.
Využití: Penis nachází své využití v každodenní činnosti správného muže. Např. je nezbytně důležitý v situaci, když příjdete o obě ruce a potřebujete napsat své jméno do sněhu. Můžete s ním také získat lukrativní místo gondoliéra na italských lodích, kteří nemají na práci nic jiného, než celý den postávat a chlubit se tím svým nádobíčkem.

Jen pravý muž nemá kontrolu nad svým penisem